Veysel Mutlu Kimdir, Veysel Mutlu Tüm Şarkıların Indir Dinle

Veysel Mutlu Kimdir, Veysel Mutlu Tüm Şarkıların Indir Dinle

Veysel mutlu pazarda mandalina satarken söylemiş olduğu şarkılarla ünlenen, katılmış olduğu programlarla ismini büyük kitlelere duyuran kişidir. Beyaz Show’a konuk olmuştur. 1996 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Yaşamını Bursa’da sürdürmektedir ve 10 yıldır pazarcılık yapmaktadır. Özellikle Bursa’da pazarda tezgahın başında söylemiş olduğu şarkı ve türkülerle sosyal medyada ismini duyurmuştur. Beyazıt Öztürk tarafından sunulan Beyaz Show canlı yayına katılmıştır. Kendisini ünlü yapan şarkı ise “Vay Delikanlı Gönlüm” şarkısıdır. Ahmet Şafak tarafından yazılmış olan şarkıyı seslendirerek ünlenmiştir. Veysel Mutlu’ ya Polat Yağcı’dan destekte gelmiştir. Bu destek Beyazıt Öztürk tarafından iletilmiş ve Polat Yağcı tarafından müzik dünyasına Veysel Mutlu’nun girişi yapılmıştır. Veysel Mutlu tüm şarkıları indir!

Veysel Mutlu Hayatı

Pazarda mandalina satarken çekmiş olduğu videolarla ünlenmiştir. Son zamanların en popüler şarkıcılarındandır. “Vay deli kanlı gönlüm vay” şarkısı ile ünlenmiştir. Bu şarkıyı sosyal medyada ünlü olduktan sonra klip çekerek adını daha sık duyurmuştur. Babası ile birlikte pazarcılık yapmaktadır. Beyaz Show’a konuk olmuştur. Beyazıt Öztürk’ün sunuculuğunu yaptığı programı konuk olduktan sonra kendisine şöhretin kapıları açılmıştır. Polat Yağcı’nın desteğini almıştır. Kemal Başbuğ yönetmenliğinde video klibi yapmışlardır. Çekimleri Beykoz’da Kundura fabrikasında gerçekleştirmişlerdir. Klibi şu ana kadar 87.000000 izleme almıştır. 6 kardeştir ve 6 kardeşin en küçüğüdür. Yaklaşık olarak 5,6 yıldır şarkı söylemektedir. Pazarcılık yapmış olduğu için meyveleri şarkılarını almaya başlamıştır. Pazara gelen müşterilerin ilgisi daha çok artmıştır. Bu sürede yapmış olduğu gayretler sonrasında Instagram’da bir anda takipçi sayısı artmaya başlamıştır. 2 hafta gibi bir sürede 3, 4 bin takipçiden 133000 takipçiye çıkmıştır. Aslen Muş’ ludur. Bursa’da yaşamaktadır. Bursa’da yaklaşık olarak 10 yıldır pazarcılık yapmaktadır. 1996 doğumludur. Vay Delikanlı Gönlüm şarkısı ilk haftada 500000 izlemeye ulaşmıştır. En büyük hayali ise Murat Boz ile sahnede şarkı söylemektir.

Veysel Mutlu Tarafından Seslendirilmiş Şarkılar

Vay Delikanlı Gönlüm Vay, Hapiste Yatarım, Hande Yener Acı Veriyor, Kim o sakallı adam, Geçti Dost Kervanı, Yemen Türküsü, Sevdam Sana Çiçekten Harman Olmaz, Gittiğinde neler oldu’ dur.

Kaynak https://enyenimp3indir.net/

Genel Kültür