Uğurcan Çakır Mutsuz

Uğurcan Çakır Mutsuz

Uğurcan Çakır Mutsuz!

Son günlerde Trabzonspor’da gündemden hiç düşmeyen isimlerin başında Uğurcan Çakır yer alıyor. A- milli takım kalecisi olan Uğurcan’ın Trabzonspor’da gitmek istediği konuşulan haberler arasında bulunuyor. Çakır’ın Trabzonspor yerine Avrupa’da kariyerine devam etmek istediği konuşuluyor. Yaz transfer sezonunda adından en çok konuşulan isimlerden birisi olan Uğurcan’ın geleceği kesinleşmeye başladı. Son günlerde Çakır’ın düşen performansının gitmek istediğine yorumlanması Trabzonspor camiasında hareketli günlerin yaşanmasında etkili oluyor. Uğurcan ile yeni kontrat imzalamak isteyen yönetim Çakır’ın maaşında artışa gidecek. Uğurcan’ın maaşında yaşanacak olan artışlar beraber Uğurcan Çakır konusunun rafa kaldırılması bekleniyor. Çakır’ın son günlerde mutsuz olmasında maaş düşüklüğünün etkili olduğu belirtilen gelişmeler arasında bulunuyor.

Uğurcan’ın Maaşı 2 Misli Artacak!

Son şampiyonun başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır’ın maaşına zam yapılacağını yönünde yayılan haberlerin doğruluğunu Başkan Ağaoğlu doğruladı. Yıldız oyuncuya ne zamandır zam yapmayı düşündüklerini dile getiren başkan, yakın bir zaman dilimi içinde Çakır’ın maaşında ciddi oranda bir yapılandırmaya gideceklerini dile getirdi. Trabzonspor’dan yıllık 850 bin Euro alan Çakır’ın maaşının böylelikle yıllık 1 milyonu aşması bekleniyor. Zammın ne kadar olacağı henüz tam kesinleşmedi. Fakat Uğurcan’ın 1 milyon 100 bin Euro’dan aşağıya maaş teklifini kabul etmeyeceği konuşuluyor. Başarılı file bekçisi Avrupa kulüplerinin de radarında bulunuyor. Roma başta olmak üzere Milan ve Arsenal kulüpleri başarılı isme teklifler yapmaya hazırlanıyor.

Abdülkadir Ömür Gitmek İstiyor!

Trabzon’da Uğurcan Çakır depremi daha son bulmadan şimdi de Abdülkadir Ömür depremi yaşanıyor. Ömür’ün yönetiminden maaş artışı talep etmesi yönetimin konuya olumsuz bakması ipleri iyice gerdi. Abdülkadir Ömür’ün yarı-yıl transfer sezonunda gitmek istediğini yönetime bildirmesi yönetimin Ömür’ün biletini kesmesinde etkili oldu. Trabzon haber kapsamında kişiler Trabzonspor’la ilgili en net haber başlıklarına ulaşabilme kolaylığını yaşıyor. Trabzon’da ve Trabzonspor’da yaşanan son dakika haberleri son günlerde gündemden hiç eksik olmuyor. Karadeniz’in incisi ve Türkiye’nin en büyük takımlarından birisi olan Trabzonspor’da Ağaoğlu’nun konuya el atması bekleniyor. Yakın bir zamanda başkandan açıklamaların peş peşe gelmesi beklenen en önemli gelişmelerden biri konumunda bulunuyor.

Genel Kültür