Temperli Cam Korkuluk

Temperli Cam Korkuluk

Temperli Cam Korkuluk
Camglass, korkuluk modelleri için paslanmaz çelik korkuluklar sunmaktadır. Bu korkuluklar, çeşitli renk ve modellerde metal – ahşap, metal – pleksi, metal – cam ve all – metal gibi çeşitli kombinasyonlarla inşa edilebilir. Standart korkuluklar, profil korkuluklar ve lamine korkuluklar mevcut seçenekler arasındadır. Uygun model, kurulum sahasının görünümüne ve özelliklerine göre seçilir ve daha sonra monte edilir. Paslanmaz çelik korkuluk fiyatları, kullanılan malzemeye, korkuluk modeline, kurulum yerine ve malzeme miktarına bağlı olarak değişir.
Paslanmaz Cam Korkuluk, sağlamlığı, güvenliği ve dayanıklılığı nedeniyle kenar koruması için popüler bir seçimdir. Tamamen veya bağlantı – montaj aparatı ve aksesuarları ile paslanmaz metal malzemeden oluşur. Bu, korkulukların güçlü ve güvenli olmasını sağlayarak merdivenlerden ve balkonlardan düşmeleri önler. Paslanmaz metal ayrıca korkulukların uzun ömürlü ve korozyona karşı dayanıklı olmasını sağlar.
Geniş görüş açısına sahip modern, ferah bir görünüm arayanlar için cam korkuluklar ideal seçimdir. Temperli camdan yapılmış olan bu korkuluklar normal camdan beş kat daha güçlüdür ve ağır yüklere dayanabilir. Işık geçirgenlikleri ayrıca herhangi bir alana aydınlık ve ferah bir atmosfer katar.
Camglass’ta, cam korkulukların güvenli ve emniyetli bir şekilde monte edilmesini sağlayarak uzman kurulumunu sağlıyoruz. Projenize özel daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Temperli cam korkuluk, temperleme işleminden geçmiş camdan yapılmış bir korkuluk türüdür. Bu işlem, camın 600 ° C ile 650 ° C arasında ısıtılmasını ve daha sonra hava ile hızlı bir şekilde soğutulmasını içerir. Bu, camın yüzeyinin sertleşmesine neden olarak kesme, taşlama ve talaş kaldırma işlemlerine karşı daha dayanıklı olmasını sağlar. Temperleme işlemi ayrıca camı termal şoka karşı daha dayanıklı hale getirir, temperli cam 300 ° C’ye kadar sıcaklıklara dayanabilirken, temperlenmemiş cam sadece 40 ° C’ye maruz kaldığında kırılabilir. Korkulukların dayanıklı ve güvenli olmasını sağlamak için, bağlantı elemanları paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

İş ortakları

Genel Kültür