Nbade Heyecan Devam Ediyor Dev Maçlar Oynanıyor

Nbade Heyecan Devam Ediyor Dev Maçlar Oynanıyor

NBAde Heyecan Devam Ediyor Dev Maçlar Oynanıyor!

NBA playoffları tüm hızıyla devam ediyor ve bazı harika oyunlar oldu ve üzüldü. Doğu Konferansı’nda bir numaralı tohum Boston Celtics, ilk turda Chicago Bulls tarafından üzüldü. Bulls daha sonra bir sonraki turda Miami Heat’e yenildi ve daha sonra konferans yarı finallerinde Philadelphia 76ers tarafından mağlup edildi.

76ers daha sonra konferans finallerinde Boston Celtics tarafından üzüldü. Celtics daha sonra NBA finallerinde Los Angeles Lakers’a yenildi. Lakers daha sonra playoffların ilk turunda Oklahoma City Thunder tarafından üzüldü. Batı Konferansı’nda, bir numaralı tohum Oklahoma City Thunder, ilk turda Memphis Grizzlies tarafından üzüldü.

Grizzlies daha sonra bir sonraki turda Los Angeles Clippers’a yenildi ve daha sonra konferans yarı finallerinde San Antonio Spurs tarafından üzüldü. Spurs daha sonra konferans finallerinde Sayıden State Warriors tarafından mağlup edildi. Warriors daha sonra playofflar ısınırken Houston Rockets tarafından üzüldü. Sayıden State Warriors’ın bu yıl NBA şampiyonluğunu kazanması tercih ediliyor ve rekor kıran sezonlarıyla nedenini kanıtlıyorlar.

Playofflarda, NBA tarihinde bunu yapan ilk takım olan 12-0’lık bir rekorla şu anda namağlup durumdalar. Birçok uzman, Warriors’un başarısını yeni eklemeleri Thompsan’a atfediyor. Playofflarda Durant maç başına ortalama 25,2 sayı atıyor ve şimdiden üç maçta 30’dan fazla sayı attı. Aynı zamanda sayı kralı olan Steph Curry, playofflarda maç başına ortalama 26,3 sayı ile oynuyor.

Üç sayılık atışlarıyla tanınıyor ve şu anda üç sayılık atışlarda nba’nin tüm zamanların lideri. Thompson ve Curry’nin her ikisi de yüksek seviyelerde sayı atarken, Sayıden State neredeyse durdurulamaz bir güce ulaştı. Warriors, playoffların bir sonraki turunda Portland Trail Blazers ile karşılaşacak. Trail Blazers iyi bir takım, ancak Warriors’ın saldırısını durduramayacaklar. Onwin giriş

Spor