İşte Karşınızda O Liste Dünyanın En İyileri

İşte Karşınızda O Liste Dünyanın En İyileri

İşte Karşınızda O Liste Dünyanın En İyileri

Boks, dünyanın en eski ve en popüler sporlarından biridir. En iyi boksörlerden biri olmak için disiplin, beceri ve cesaret gerekir. Deneme bonusu veren siteler

Harika bir boksör, el hızı, güç ve doğruluk gibi tüm boks beceri ve tekniklerine hakim olan kişidir. Ayrıca dirençli olmalı ve sürekli olarak en üst düzeyde performans göstermek için zihinsel yeteneğe sahip olmalıdırlar.

Boksun büyükleri yıllar içinde efsanevi hale geldi ve işte dünyanın en iyi beş boksörü:

1. Muhammed Ali – Üç kez ağır siklet şampiyonu, Ali 1970 ve 1980 ‘lerde boks spor hakim. Cesareti, güçlü yumruğu ve ünlü “uyuşturucu ipi” tekniğiyle tanınıyordu.

2. Sugar Ray Leonard – Sugar Ray Leonard, sporun şimdiye kadar gördüğü en yetenekli ve renkli savaşçılardan biriydi. Beş farklı bölümde dünya şampiyonluğu kazandı ve tüm zamanların en büyük boksörlerinden biri olarak kabul edildi.

3. Rocky Marciano – Marciano 1950 ‘lerde durdurulamaz bir güçtü. 49 galibiyet ve hiçbir kayıp olmadan mükemmel bir rekorla emekli olan tek ağır sıklet şampiyonuydu.

4. Manny Pacquiao – Manny Pacquaio tartışmasız döneminin en büyük savaşçı. 8 farklı ağırlık sınıfında dünya şampiyonluğu kazandı, her birinde kendi başına kaldı.

5. Floyd Mayweather Jr – Mayweather gelmiş geçmiş en büyük savunma boksör biridir. 50 galibiyet, 0 kayıp ve 0 beraberlik, inanılmaz etkileyici bir başarı ile profesyonel bir rekoru elinde tutuyor.

Bunlar dünyadaki en iyi beş boksör, her biri spora farklı bir şekilde katkıda bulunuyor. Hepsi büyük başarılar elde etti ve boks dünyasında ikonlar haline geldi.

Spor