İnstagram’da Unf Ne Demek

İnstagram’da Unf Ne Demek

İnstagram’da Unf Ne Demek?

Sosyal medya uygulamalarının yaygın olarak kullanılması çeşitli sosyal medya terimlerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Unf, İnstagram’da takip etmeyi bırakmak anlamana gelir. Unfollow kelimesinin kısaltması olarak sosyal medyada sıklıkla kullanılmaktadır.

Unf Sosyal Medyada Ne Demek?

Sosyal medya hesapları, kullanıcılarının birbirlerini takip ederek paylaşımlarından haberdar olacağı şekilde düzenlenmiştir. Karşılıklı olarak birbirini takip eden kişilerin takibi bırakmasına Unfollow denir. Bu kelimenin kısaltılmış hali olan Unf, sosyal medyada sıklıkla kullanılır.

İnstagram beğeni satın al hizmeti sunan Bayigram, kullanıcı sayısını artırmanız için de hizmet vermektedir. Hesabınızı takip etmeyi bırakan kişilerin yerine daha fazla kullanıcıya ulaşmak için sıklıkla hikaye paylaşabilir, takipçi kaybetmemek adına dikkat çekici içerikler paylaşmaya devam edebilirsiniz.

İnstagram Profil Kısıtlama Nedir?

İnstagram, kullanıcılarının belirli profilleri engellemesine, kısıtlamasına ve sessize almasına imkan tanıyarak sosyal medya hesaplarının kişiye özel şekilde düzenlenmesine olanak sağlamıştır.

  • Profil kısıtlama, karşılıklı olarak takip ettiğiniz ve hesaplarınız arasında etkileşim olmayan kişilerin profillerine yapacağınız kısıtlama işlemidir.
  • Hesap kısıtlaması yaptığınız profilin sahibi sizin gönderilerinize yorum yapamaz profil linkinizi paylaşamaz.
  • Hesap kısıtlama rahatsız edici yorumların engellenmesi amacıyla yapılmış bir uygulamadır. Gönderilerinizin altında yorumu olmasını istemediğiniz kişilerin hesaplarını kısıtlama şansınız vardır.
  • Profil kısıtlama için engellemek istediğiniz kişinin profilini açtıktan sonra üç nokta işaretinin üzerinde tıklayarak hesap kısıtlama başlığını seçebilirsiniz.

İnstagram’da Sessize Alınca Ne Olur?

İnstagram, kullanıcılarının ana sayfalarını istedikleri şekilde kullanması adına farklı özellikler geliştirmiştir. Belirli profilleri sessize alabilir, kısıtlayabilir veya engelleyerek görmek istediğiniz paylaşımların tümünü düzenleyebilirsiniz.

İnstagram’da bir profili sessize almak için profile giriş yapmanız ardından üç nokta işaretine tıklayarak sessize al başlığına tıklayabilirsiniz. Sessize almanız için iki farklı seçenek açılacaktır. Sadece hikayeleri sessize alabilir veya gönderi ve hikayeleri sessize alabilirsiniz.

Bir profili sessiz almanız durumunda yapılan gönderi paylaşımları ana sayfanızda yayınlanmaz. Hikayeleri sessize almanız halinde ise yapılmış olan hikaye paylaşımları, ana sayfanızın üst kısmında yayınlanan hikaye paylaşımları arasında gösterilmez. https://bayigram.com/instagram-begeni-satin-al/ adresinden İnstagram özellikleri hakkında tüm bilgileri öğrenebilir, takipçi sayısını artırabilir veya beğeni satın alabilirsiniz.

Teknoloji