Eminevim Ile Ev Sahibi Olmanın Şartları

Eminevim Ile Ev Sahibi Olmanın Şartları

Eminevim ile Ev Sahibi Olmanın Şartları

Eminevim şartları ve yenilikçi yaklaşımı ile Türkiye’de ve dünyada yeni ufuklar açmıştır. Kişinin bütçesine göre faiz ödemeden istediği yerden istediği mülkü satın almasına olanak tanır. Sistemin özü, insanların birbiriyle olan iş birliğidir. Eminevim sisteminin bir diğer adı da iş birliği sistemidir. Taksitler faizsizdir ve organizasyon giderleri dışında herhangi bir ek masraf ödenmez. Bu sistemde ilk aylarda faiz ödemeden ev alma imkânı ile Türkiye’nin her yerinden istediğiniz evi satın alabilirsiniz.

Evinizi birikimlerinizle daha uzun süre satın almanız için bu sistem tasarruf etmenize rehberlik ediyor. Evin değerini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Taksit öderken geçici sorunlar yaşanması durumunda taksitlerinizi bloke edebilirsiniz. Gerektiğinde sistemden ayrılmak zorunda kalırsanız, sahip olduğunuz miktarı alabilirsiniz. Eminevim, teslim edilen evi, evi alan kişinin borcu ödenene kadar satmaz, böylece tüm müşterilerinin haklarını korur. (Organizasyon ücretleri iade edilmez)

Eminevim Avantajları ile Ev Sahibi Olun

Türkiye’de hemen vadeli ev almanın yolu kredi kullanmaktan veya nakit olarak satın almaktan geçiyor. Ne yazık ki ülkemizde nakit parayla ev alabilen kişi sayısı çok az. Kredi kullanıldığında evin maliyeti iki katını aşıyor. Eminevim sistemi faizsiz ve tamamen dayanışmaya dayalıdır. Her üye ilk ayını doldurmalı ve sırasını beklemelidir.

Eminevim, ev almak isteyenler arasında adaleti sağlamak için Türkiye’de ilk ve tek olarak karşılıklı yardımlaşma uygulamasını başlattı. Ev almayanlar için yapılacak yardımı şu örnek ile açıklanabilir; Diyelim ki Eminevim’de 100 kişi ev almak istiyor. 100 kişi için 100 kişilik bir grup oluşuyor. Grup oluşturulduktan ev sahibi ile birlikte bir sıralama belirlenir. Noterde her ay bir müşteri evini satın alır. İlk aylarda ev alanlar karlı olsun, son aylarda ev alanlar dezavantajlı olmasın diye 100 kişilik grupta ev alan kişiler kendilerinden sonra ev alacaklara yardımcı oluyor. Ödediği yardımla, gerçek değerinden biraz daha fazlasını öder. Sonunda evi kim satın alırsa alsın ev yine ucuzdur çünkü ilk alandan yardım alır. Bunun gibi daha pek çok fikir ve bilgi için https://www.finanskredisi.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ekonomi