Beşiktaş’ta Rıdvan Yılmaz’ın Yerine Callum Styles

Beşiktaş’ta Rıdvan Yılmaz’ın Yerine Callum Styles

Beşiktaş’ta Rıdvan Yılmaz’ın Yerine Callum Styles!

Beşiktaş’ta Rıdvan Yırmaz’ın yerine Callum Styles ile anlaşacak. Beşiktaş, İskoç takımı formalı Glasgow Rangers’a katılan Ludvan Yılmaz’ın yerine sol bek arıyordu. Valérien Ismael’in isteği üzerine harekete geçen Cartal, daha önce bir Fransız teknik patronla çalışmış olan Callum Styles’ı gündemine aldı. Styles, İngiliz ekibinin üçüncü bölümünden Barnsley için oynayacak.

Beşiktaş’ın öne çıkan isimlerinden Callum Styles, Ludvan Yırmaz’ın transferinin ardından sol bek arayışlarına hız verdi. Valérien Ismael’in eski öğrencisi olan ve İngiltere’nin üçüncü kulübü FC Barnsley için oynayan 22 yaşındaki bir futbolcuya bu hafta teklif edildiği söyleniyor. Canlı maç izle de yayınlanan habere göre sözleşmeleri 2023’te sona erecek olan futbolculara yaklaşık 2,5 milyon avro teklif edileceği de açıklandı. İlk temasın Macar futbolcu Valerian Ismael ile olduğu bildirildi.

Taraftarium24 haberine göre Tier Major League Baseball’da oynamak isteyen Callum Styles’ın dünkü performansının memnun edici olduğuna dikkat çekildi. Oyuncuları birbirine bağlayan Beşiktaş yönetimi, kulüp bazında işlerini bitirmeye çalışıyor. Asıl mevkisi orta saha ama aynı zamanda sol bekte de oynayan Callum Styles açıkta da oynayabiliyor.

Beşiktaş’ın Bombası

Beşiktaş, Fenerbahçe’ye karşı yılın transfer maçına hazırlanıyor Beşiktaş’tan geç transfer haberi geldi. Siyah beyazlı ekip, geçtiğimiz günlerde Rangers ekibine gönderdiği Rıdvan Yılmaz’ın yerini doldurmak için yeni görüşmelere başladı.

Bunun üzerine Portekiz basını transfer kayıtlarını çaldığını iddia ediyor. Portekiz basınına göre Beşiktaş, Fenerbahçe’ye karşı yılın ilk maçına hazırlanıyor. Genç futbolcu Rıdvan Yılmaz’ı Rangers’a gönderen Beşiktaş’ta yeni araştırmalar sürüyor. Genç Yıldız’ın yerini almak isteyen siyah beyazlı ekip, birçok isim ile pazarlıklara devam etti.

Beşiktaş yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdürürken Gedson Fernandes, Romain Saiss, Wout Weghorst, Cenk Tosun, Jackson Muleka ve Emrecan Uzunhan gibi isimleri de kadrosuna kattı.

Ayrılık Haberleri Doğru mu?

Getirilen takviyelerin yanı sıra takımdan ayrılan isimlerin de yeri dolduruldu. Ayrılacak son isim ise genç yıldız Beşiktaş Rıdvan Yılmaz. Siyah-beyazlı ekip, Rangers’a gönderdiği genç oyuncunun yerini almak için çalışmalara başladı.

Beşiktaş, Rıdvan Yılmaz’ın yerine başka birini katmak isteyince Portekiz basınında çıkan haberler transfer günlüğüne bomba gibi düştü. Portekiz basınından yapılan açıklamaya göre, bu sıralarda Fenerbahçe ile görüşeceği bilinen Yanis Hamache için Beşiktaş’a gitti.

Spor