Beşiktaşlı Futbol Oyuncusu Welinton El İttifak’a Transfer Oluyor

Beşiktaşlı Futbol Oyuncusu Welinton El İttifak’a Transfer Oluyor

Beşiktaşlı Futbol Oyuncusu Welinton El İttifak’a Transfer Oluyor!

Son dakika Beşiktaş transfer haberi…Suudi Arabistan’ın El İttifak takımı, Welinton ile berbaer bir son dakika haberi dahilinde olmak üzere anlaşmaya vardı. Siyah beyazlı kulübün kabul etmiş olması halinde transfer işlemleri ta anlamı ile tamamlanmış olacak.

Beşiktaş ’ın Brezilyalı stoperi Welinton, Suudi Arabistan’a transfer olmak için hazırlanıyor.

Bonus veren siteler ve diğer tüm bahis siteleri içerisinde de yer almakta olan habere göre; 33 yaşında olan futbol oyuncusu, Suudi Arabistan ekibi El İttifak’ın yıllık 1,5 milyon Euro ücreti içeren 2 yıllık bir teklifini kabul etti.

Siyah beyazlı kulübe gitme isteğini iletmiş olan Welinton, yönetim kurulunun kararını bekliyor. Brezilyalı oyuncu transferine izin verilmesi halinde geçen sezondan alacağı 200 bin Euro’yu da hiçbir şekilde talep etmeyecek.

Kulüplerin anlaşması durumunda Suudi Arabistan’a gidecek olan Welinton, El İttifak ile 2 yıllık sözleşme imzalayacak.

Peki Sözü Edilmekte Olan Welinton İsimli Futbol Oyuncusu Kimdir?

2020 yılı içerisinde Alanyaspor’dan hiçbir şekilde bedelsiz olmak kaydı ile Beşiktaş takımına transfer olmuş olan Brezilyalı stoper oyuncusu, Siyah-Beyazlılarla 1 Süper Lig şampiyonluğu 1 Türkiye Kupası şampiyonluğu ve 1 de Süper Kupa şampiyonluğu yaşadı. Beşiktaş formasıyla 71 adet resmi maça çıkan Welinton 1 tane gol ve 2 tane de asist yaparken 21 tane sarı ve 1 tane de kırmızı kart gördü.

Spor