Ankara Hipodromu Içerisinde Yapılan At Yarışında Korkutan Bir Zincirleme Kaza

Ankara Hipodromu Içerisinde Yapılan At Yarışında Korkutan Bir Zincirleme Kaza

Ankara Hipodromu içerisinde yapılan at yarışında korkutan bir zincirleme kaza

Ankara Hipodromu’nda düzenlenmiş olan 4. koşuda zincirleme bir kaza yaşandı. Epsilon isimli safkan ile yere düşmüş olan jokey Emrah Sincan’a takılan diğer jokeyler de korku dolu anlar yaşanmasına sebep oldu. TJK kaza sonrasında kaza ile ilgili birtakım açıklamalar yaptı.

Ankara’daki at yarışı içerisinde talihsiz bir kaza yaşandı. Ankara Hipodromu’nda yapılan 4. koşu içerisinde atlar son 1000 metreye girerken, Epsilon isimli safkanın jokeyi olan Emrah Sincan yere düştü.

Arkasından gelmekte olan Akın Sözen, Mert Gökalp Aslan ve Mert Ali Solmaz isminde bulunan jokeyler de kaza yapan Emrah Sincan’a takılmaları üzerine zincirleme bir kaza meydana geldi. Kazanın detayları canlı bahis siteleri içerisinde yer alırken korku dolu anların yaşandı.

TJK’dan yapılan açıklamalarda da şu ifadelere yer verildi:

“2 Temmuz Cumartesi günü Ankara 75. Yıl Hipodromundaki 4. koşuda, yaşanan talihsiz kaza neticesinde Akın Sözen, Emrah Sincan, Mert Gökalp Aslan ve Mert Ali Solmaz bindikleri safkanlardan düşmüşlerdir.

Mert Gökalp Aslan ve Mert Ali Solmaz da herhangi bir sağlık problemi bulunmamaktadır. Düşen jokeylerden Akın Sözen ve Emrah Sincan ise hastaneye sevk edilmiştir.

Jokeylerimize ve safkanın ilgililerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, acil şifalar diliyoruz.”

Spor