Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi Nedir

Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi Nedir

Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi Nedir

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi konusunda çeşitli değerlendirmeleri ve fikirleri olan Fatih Kırar, bel ağrısı ve ciddi bel fıtığı sorunu için çeşitli tedaviler sunuyor. Bu konuda doktor takibinin önemli olduğuna, bel fıtığının da aşamaları olduğuna değinip günümüzde teknolojiyi yakından takip eden ve kullanan bir doktor ile takip edilmesinin önemli olduğuna işaret ederek, ameliyatsız bel fıtığının mümkün hale geldiğini dikkat çekiyor.

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisinin ortalama olarak tedavi süreci 15 dakika ile 20 dakika arasında değişmektedir. Op. Dr. Fatih Kırar, tedavi sonrası mevcut rahatsızlıkların ortadan kalktığını belirtiyor. Bahsedilen tedaviler arasında özellikle son zamanlarda lazer tedavisi yer almaktadır. Bel fıtığını küçülten ve sonrasında yok eden lazer tedavi yöntemi ile bel fıtığı başta olmak üzere diğer fıtık rahatsızlıkları da ortadan kaldırılmaktadır.

OP. DR. FATİH KIRAR YORUMLARI VE ŞİKAYETLERİ

Günümüzde sıklıkla karşılaşılan disk hernisi, ağırlıklı olarak hastaların günlük aktivitelerini etkilemektedir. Op. Dr. Fatih Kırar bu olumsuz durum karşısında ameliyatsız birçok tedavi yöntemiyle hastalarını memnun etmektedir. Bu tedavi yöntemi aşamalı prosedürlerden oluşmaktadır. Göz açıp kapayıncaya kadar tamamlanan işlemler ile hastalar kısa sürede eski hayatlarına dönebilmektedir. Pek çok umutsuz hastaya umut veren bu tedavi yöntemi ile rahatsızlıklardan kurtulmak sadece doğru tedavi yöntemi ve doktorun hastaları doğru takip etmesi ile orantılı olarak başarıya ulaşmaktadır.

Ortalama olarak tedavi süreci 15 dakika ile 20 dakika arasında değişen bu yöntemle Op. Dr. Fatih Kırar, tedavi sonrası mevcut rahatsızlıkların ortadan kalktığını belirtiyor ve hastalar da buna benzer olumlu geri dönüşler sağlıyor. Bahsedilen tedaviler arasında özellikle son zamanlarda lazer tedavisi yer alıyor. Yan etkileri neredeyse bulunmayan bu yöntem ile fıtıklardan kurtulmak artık bir hayal değil. Pek çok doktor ameliyatın kesin çözüm olduğunu belirtse de ameliyat olmadan da pek çok hastalıktan kurtulmak günümüzde mümkündür. Ameliyatlar, iyileşme süreci ağrılı ve riskli olan tedavilerdir. Yine de ameliyat gerektiren durumlarda bu durumla yüzleşmek gerekir çünkü ameliyatlar çok yüksek oranlarda işe yarar. Yine de ameliyata başvurmadan önce mutlaka ameliyatsız yöntemler de denenmelidir.

Sağlık